Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1974 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 6 |
Krachtige voorstelling van Willem Snitker, in mijn beleving een Don Quichot te paard. Linosnede op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘74) en genummerd (1/6). In zeer goede conditie; de uiterste randen van de zéér ruime marge zijn verkleurd en daar zitten ook wat vochtvlekken maar ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 100cm x 65cm (blad), 48cm x 48cm (linobeeld)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 20-12-2020 om 14:57 |
Eindtijd | 4-1-2021 om 16:25 |