Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Strak werk van Willem Snitker, met begeleidend gedicht van Bertus Aafjes (of omgekeerd afhankelijk van uw voorkeur), samen gevat in smetteloos passe-partout. Gedrukt op handgeschept papier in een oplage van 75. Zeefdruk en gedicht afzonderlijk gesigneerd met potlood door respectievelijk Snitker en Aafjes. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie.
Afmetingen: 60cm x 50cm (incl. passe-partout), 30cm x 24cm (beeld Snitker)
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 29-3-2018 om 21:50 |
Eindtijd | 22-4-2018 om 14:45 |