Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek: pastel op hard (teken)karton.
Afmeting motief 55cm x 73cm.
Afmeting passepartout: 99cm x 81cm.
Gesigneerd, gedateerd en benoemd onderaan het blad.
Jaartal: 1977.
In zeer goede staat.
Herkomst: collectie ABN Amro.
Wordt verzonden met Track & Trace. Wordt in de mate van het mogelijke persoonlijk bezorgd.
Willem Snitker (1938-2015) was sinds 1960 werkzaam als beeldend kunstenaar. Hij reisde veel en trok tekenend en schetsend door Frankrijk, Italië, Spanje en de Balkan.
Met de uitvoering van allerlei creatieve ideeën droeg hij onvermoeibaar en geestdriftig bij aan de cultuur in zijn woonplaats Heemstede, waar met zijn galerie een bijzondere bijdrage leverde aan de kunstpromotie.
Snitker illustreerde o.a. boeken van An Rutgers van der Loeff, Bert Schierbeek, Bertus Aafjes, F.L.Bastet, Harrië Laurey, Jan Elburg, Willem van Toorn en Gerrit Achterberg.
Thema’s van zijn werk waren: portretten, stierengevechten, circus, paarden, ruiters en maatschappelijke motieven. Geleidelijk ontwikkelde hij zich in de richting van abstract expressionisme.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Houthalen-oost, België |
Objectlocatie | Houthalen-Oost, België |
Starttijd | 16-3-2018 om 13:33 |
Eindtijd | 25-3-2018 om 14:38 |