Willem Snitker, liggend paard (1975), ets, 6/7 e.a. hand gesigneerd - Verkocht

Willem Snitker, liggend paard (1975), ets, 6/7 e.a. hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Willem Snitker, liggend paard (1975), ets, 6/7 e.a. hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Willem Snitker, liggend paard (1975), ets, 6/7 e.a. hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Willem Snitker, liggend paard (1975), ets, 6/7 e.a. hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
  • Willem Snitker (1938-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Willem Snitker, liggend paard (1975), ets, oplage 6/7 e.a., handgesigneerd.

formaat 56 x 78 cm (papiermaat) het werk (afbeelding) is in goede staat lichte verzuringrand op plek waar passe partout heeft gezeten.

Willem Snitker geboren in Heemstede, woont en werkt nog steeds in Heemstede.

Het werk kan in Amsterdam worden opgehaald of worden verzonden. Verzendkosten zijn voor de koper, binnen Nederland 12,50 en 20,00 naar Belgie dit is inclusief koker.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:17-12-2015 om 15:13
Eindtijd:24-12-2015 om 15:13
galerietweebijdrie
20 dec. / 09:33
€ 25