Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 23/35 |
Litho van Willem Snitker uit 1971. The DMZ- een serie van 8 litho's. "Andromache". Nr 23/35 Afmetingen blad H35 x b25. Afmetingen voorstelling: H24.5 x b16.5. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | Goed | ||
In goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 18-5-2020 om 17:50 |
Eindtijd | 27-5-2020 om 21:56 |