Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971

Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971 kopen? Bied vanaf 40!
Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971 kopen? Bied vanaf 40!Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971 kopen? Bied vanaf 40!Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971 kopen? Bied vanaf 40!Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971 kopen? Bied vanaf 40!
  • Willem Snitker (1938-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/35
Litho van Willem Snitker uit 1971. The DMZ- een serie van 8 litho's. "Finest quality". Nr 23/35  Afmetingen blad: H35 x b25cm. Afmetingen voorstelling: H12.5 x b10cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In Heemstede aan de Bleekersvaartweg heeft de graficus Willem Snitker in een eeuwenoud gebouwtje zijn atelier, tevens galerie, genaamd De Bleeker. De bleekerijen kennen we van de schilderijen van Ruisdael. Een oud handwerk waar je het zuivere water voor nodig had dat onder de duinen vandaan komt. Willem Snitker is ook een handwerksman, die gedichten en verhalen past bij zijn grafisch werk, en omgekeerd. Hij werkt aan een langlopende serie waaraan dit jaar nog o.a. P.F.Thomése en Menno Wigman bijdroegen. Wim Noordhoek ging bij hem langs.

In goede staat

Willem Snitker (1938-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32 )

959 verkochte items
Alle items van deze verkoper (287)
25 cm
35 cm
Starttijd:30-07-2022 om 23:19
Eindtijd:04-08-2022 om 19:03
Openingsbod € 40
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingWereldwijd