Robbert de Bakker - Houtskool op papier, Huisje in de dallen - Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN Handgesigneerd
Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 23/35 |
Conditie | Goed | ||
In goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 25-10-2018 om 14:56 |
Eindtijd | 29-10-2018 om 19:17 |