Jacques Pijnenborg - Stilleven van uien en schaal
Herman Moerkerk - Drie vrienden
Opsis Lighting - Wavy table light
Herman Brood - Zeefdruk: Horen, zien en zwijgen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Willem Snitker uit 1971. The DMZ- een serie van 8 litho's. "Andromache". Nr 23/35 Afmetingen blad h35 x b25. Afmetingen voorstelling: h24.5 x b16.5. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 7-12-2017 om 15:12 |
Eindtijd | 11-12-2017 om 20:12 |