Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 |
Uniek werk met gedicht van Willem Snitker
JC 133
Willem Snitker
"Park in den Winter"
Lithografie
74/75
Maten werk: 28x22 cm
Voor de conditie van het werk, zie foto’s.
Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
Conditie | Zeer Goed | ||
Objectlocatie | Breda of Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 19-6-2018 om 19:34 |
Eindtijd | 26-6-2018 om 19:45 |