Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes - Verkocht

Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes kopen? Bied vanaf 45!
Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes kopen? Bied vanaf 45!Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes kopen? Bied vanaf 45!Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes kopen? Bied vanaf 45!Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes kopen? Bied vanaf 45!
  • Willem Snitker (1938-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekSjabloondruk
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75 exemplaren
Mooi abstract werk van Willem Snitker en het gedicht park in den Winter van Aafjes.

ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-11-2022 om 14:24
Eindtijd:05-12-2022 om 21:51
animacura2
02 dec. / 16:57
€ 45