Heidi Daamen - Gemengde techniek - Kleurrijk werkje uit 1972 - Gesigneerd
Reinier Vinkeles - Fredrica Sophia Wilhelmina Princesse van Oranje en Nassau
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Bijzonder, groot werk van Willem Snitker. Ets met reliëfdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (64/150). Links- en rechtsboven de ets springen twee paarden in blinddruk en onder de ets staat het woord paard in negen talen/schriften in blinddruk. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 78cm x 56cm (blad), 70cm x 50cm (totale druk)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 21-8-2019 om 3:37 |
Eindtijd | 26-8-2019 om 20:02 |