Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1963 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 11 x 10 cm (h x b) |
Incl. lijst | 23 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Algemeen goede staat. Zie foto's voor eigen oordeel. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 4-12-2022 om 8:18 |
Eindtijd | 13-5-2023 om 6:31 |