Zeldzame ets/blinddruk van de hand van Willem Snitker in het kader van 75 jaar IGT (Instituut voor Grafische Techniek) Amsterdam 1976. Rondom de ets (een strijdbare ridder te paard met kubistische elementen) typografie in blinddruk in het kader van het thema Vrijheid van dukpers. Rechtsonder gesigneerd met aan de achterzijde een beknopte biografie van de kunstenaar, Dit is nummer 29 van slechts 50 exemplaren. Het geheel verkeert in zeer goede conditie.
Zeer Goed
lichte verkleuring
Tot 2 kg.
€ 12,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50