Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Willem Snitker: zonder titel (abstract, acryl) – ingelijst
Titel: zonder titel (abstract)
Jaartal: 1978
Afmetingenlijst: 82cm br x 67cm hg (diepe zwarte baklijst 5,5cm) (beeld: 65cm br x 50cm hg)
Gesigneerd: Ja, links onder
Materiaal: acryl schilderij op papier
Ingelijst: Ja in diepe baklijst, het werk is zwevend gemonteerd
Conditie: goed. Er is hier echter wel gekozen voor een ‘ruwe presentatie’ zonder pass partous, waardoor in elke hoek een prikgaatje (ivm eerdere bevestiging) zichtbaar is. Ook de randen zijn onafgelaten. Zie foto. Er kan natuurlijk altijd nog gekozen worden om het van pass partous te voorzien voor vlekkeloze presentatie.
Willem Snitker overleed in 2015.
Bezichtiging
Het is mogelijk om het werk te bezichtigen in Amsterdam centrum. Doe daarvoor een verzoek middels de functie ‘Vraag de verkoper’ op deze pagina.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 3-1-2017 om 9:42 |
Eindtijd | 16-1-2017 om 20:42 |