Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Klassieke ets door Willem Steelink.
Naar een oorspronkelijk werk van B.J.Blommers.
Voorstelling getiteld 'Huiswaarts'
Gelijst, beeldmaat 19x12, lijstmaat 36x29
Gesigneerd in de plaat r.o. 'Blommers' en r.o. buiten de voorstelling 'Wilh.Steelink'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 3-11-2015 om 20:39 |
Eindtijd | 12-11-2015 om 20:39 |