Willem Steelink, Huiswaarts, Ets - Verkocht

Willem Steelink, Huiswaarts, Ets kopen? Bied vanaf 45!
Willem Steelink, Huiswaarts, Ets kopen? Bied vanaf 45!Willem Steelink, Huiswaarts, Ets kopen? Bied vanaf 45!Willem Steelink, Huiswaarts, Ets kopen? Bied vanaf 45!Willem Steelink, Huiswaarts, Ets kopen? Bied vanaf 45!
  • Willem Steelink (sr.) (1826-1913)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Klassieke ets door Willem Steelink.

Naar een oorspronkelijk werk van B.J.Blommers.

Voorstelling getiteld 'Huiswaarts'

Gelijst, beeldmaat 19x12, lijstmaat 36x29

Gesigneerd in de plaat r.o. 'Blommers' en r.o. buiten de voorstelling 'Wilh.Steelink'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:03-11-2015 om 20:39
Eindtijd:12-11-2015 om 20:39
wilmyjong
10 nov. / 20:39
€ 45