Willem Steelink sr. 1. ets, Het samenspel. - Verkocht

Willem Steelink sr. 1. ets, Het samenspel.  kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 32,00

Willem Steelink sr. 1. ets, Het samenspel.  kopen? Bied vanaf 25!Willem Steelink sr. 1. ets, Het samenspel.  kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
  • Willem Steelink (sr.) (1826-1913)
GesigneerdHandgesigneerd

Willem Steelink, geboren, 30-04-1826 te Amsterdam.

graveur, etser, kunstschilder, stadsgezichten, en portretten.

ets, Het Samenspel, r.o. gesigneerd.

afm. incl.zilverkleurige kunststof lijst met glas, 30x40

afm. excl. lijst, 23x33

Deze kunstenaar staat op de Ned. waarde bepalende lijst van Ned. kunstenaars door de eeuwen heen op een waarde cijfer  van 21 ( is hoog)

verzenden: aantekenen, goed verpakt, Ned. 8,-

Willem Steelink (sr.) (1826-1913)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
Dit item is verkocht voor 32,00
Starttijd:11-12-2013 om 11:57
Eindtijd:19-12-2013 om 11:57
Biedingen (3)
wimsart
19 dec. / 11:46
€ 32
Visualarts
19 dec. / 11:46
€ 30
Visualarts
12 dec. / 10:27
€ 25