Antoine Mortier - Petit Métaphore
Anton Pieck - gesigneerd boek "De kleine Nering" & extra uitgave Frans Hals Museum
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Willem Steelink sr. 1
geboren te Amsterdam in 1826 - gestorven 1913.
graveur, etser, kunstschilder,van stadsgezichten, en portretten.
Het werk heet Het Yacht, staat vermeld op de ets,
ook zijn signatuur stad r.o. vermeld.
excl. lijst: 22 cm. x 16 cm. / incl.kunststof zilver kl, lijst met glas., 25 cm.x 20 cm.
verzenden: aantekenen, goed verpakt, Ned. 8,-
overige bestemmingen, n.o.t.
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 9-8-2013 om 13:17 |
Eindtijd | 15-8-2013 om 13:17 |