Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Potlood |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
de 4 etsen zijn bewaard en worden geleverd in een etsalbum met schudbladen. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Castricum, Nederland | ||
Objectlocatie | Castricum, Nederland |
Starttijd | 5-2-2020 om 16:33 |
Eindtijd | 12-2-2020 om 22:11 |