Willem Steelink (sr.) - Duiven voeren - grote zeldzame kleurenlitho (Tresling Amsterdam) - Verkocht

Willem Steelink (sr.) - Duiven voeren - grote zeldzame kleurenlitho (Tresling Amsterdam) kopen? Bied vanaf 50!
Willem Steelink (sr.) - Duiven voeren - grote zeldzame kleurenlitho (Tresling Amsterdam) kopen? Bied vanaf 50!Willem Steelink (sr.) - Duiven voeren - grote zeldzame kleurenlitho (Tresling Amsterdam) kopen? Bied vanaf 50!Willem Steelink (sr.) - Duiven voeren - grote zeldzame kleurenlitho (Tresling Amsterdam) kopen? Bied vanaf 50!Willem Steelink (sr.) - Duiven voeren - grote zeldzame kleurenlitho (Tresling Amsterdam) kopen? Bied vanaf 50!Willem Steelink (sr.) - Duiven voeren - grote zeldzame kleurenlitho (Tresling Amsterdam) kopen? Bied vanaf 50!Willem Steelink (sr.) - Duiven voeren - grote zeldzame kleurenlitho (Tresling Amsterdam) kopen? Bied vanaf 50!Willem Steelink (sr.) - Duiven voeren - grote zeldzame kleurenlitho (Tresling Amsterdam) kopen? Bied vanaf 50!Willem Steelink (sr.) - Duiven voeren - grote zeldzame kleurenlitho (Tresling Amsterdam) kopen? Bied vanaf 50!Willem Steelink (sr.) - Duiven voeren - grote zeldzame kleurenlitho (Tresling Amsterdam) kopen? Bied vanaf 50!Willem Steelink (sr.) - Duiven voeren - grote zeldzame kleurenlitho (Tresling Amsterdam) kopen? Bied vanaf 50!Willem Steelink (sr.) - Duiven voeren - grote zeldzame kleurenlitho (Tresling Amsterdam) kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem Steelink (sr.) (1826-1913)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1887
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen37.5 cm x 25 cm (h x b)
Lijst49 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
Bladmaat ca 37.5x25 cm.

Geplaatst achter passepartout en glas.

Ingelijst door een Zeister lijstenmaker in 1974; met enige slijtschade.

in goede gebruikte staat; slechts een paar zeer kleine maar goed herstelde kraakjes/scheurtjes/plekjes; oude papierresten langs de randen aan de achterzijde.

Willem Steelink (sr.) (1826-1913)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1392 verkochte items
Alle items van deze verkoper (145)
36 cm
49 cm
25 cm
37.5 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-02-2022 om 19:42
Eindtijd:28-02-2022 om 20:24
Bert111
25 feb. / 12:01
€ 50