Willem Steelink sr.1.,ets, meisje met fruitmand - Verkocht

Willem Steelink sr.1.,ets, meisje met fruitmand  kopen? Bied vanaf 50!
Willem Steelink sr.1.,ets, meisje met fruitmand  kopen? Bied vanaf 50!Willem Steelink sr.1.,ets, meisje met fruitmand  kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem Steelink (sr.) (1826-1913)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Willem Steelink Sr. 1/  Geboren Amsterdam 30-4-1826 - overleden 3-8-1913

graveur / etser / en kunstschilder.

Amsterdamse stadsgezichten-portretten, o.a. portret van Jacop van Lennep.

In 1855 trouwde hij met Maria Lizett Schulmaijer, hun kregen drie zoons.

EEn werd een begenadigd kunstschilder: Willem Steelink jr. 1856-1928

Ets / meisje met fruitmand kijkt door gordijn. gesigneerd r.o.

afm. incl. kunststof lijst met glas: 40 cm. x 30 cm.

afm. excl.lijst: 28 cm. x 21 cm.

verzenden: aantekenen, verzekeren, goed verpakt: Ned. 8,-

overige bestemmingen: n.o.t.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:22-06-2013 om 16:07
Eindtijd:30-06-2013 om 16:12
urbandew
30 jun. / 16:04
€ 50