Willem van den Berg, Bisschop Franciscus Kenninck, Ets 1928

Willem van den Berg, Bisschop Franciscus Kenninck, Ets 1928 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Willem van den Berg, Bisschop Franciscus Kenninck, Ets 1928 kopen? Bied vanaf 25!Willem van den Berg, Bisschop Franciscus Kenninck, Ets 1928 kopen? Bied vanaf 25!Willem van den Berg, Bisschop Franciscus Kenninck, Ets 1928 kopen? Bied vanaf 25!Willem van den Berg, Bisschop Franciscus Kenninck, Ets 1928 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Willem van den Berg (1886-1970)
GesigneerdHandgesigneerd

Klassieke ets door Willem van den Berg

Voorstelling van Franciscus Kenninck, aartsbisschop van Utrecht

Losbladig, beeldmaat 30x23, bladmaat 48x32

Gesigneerd in potlood r.o. 'Willem vd Berg', gemonogrammeerd en gedateerd r.o. in de druk 'WVB' en '1928'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:13-06-2016 om 15:02
Eindtijd:21-06-2016 om 16:02

13107
16 jun. / 11:16
€ 25