Willem van den Berg - Boer met de oost

Willem van den Berg - Boer met de oost kopen? Bied vanaf 295!
Willem van den Berg - Boer met de oost kopen? Bied vanaf 295!Willem van den Berg - Boer met de oost kopen? Bied vanaf 295!Willem van den Berg - Boer met de oost kopen? Bied vanaf 295!Willem van den Berg - Boer met de oost kopen? Bied vanaf 295!Willem van den Berg - Boer met de oost kopen? Bied vanaf 295!Willem van den Berg - Boer met de oost kopen? Bied vanaf 295!Willem van den Berg - Boer met de oost kopen? Bied vanaf 295!
  • Willem van den Berg (1886-1970)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1947
TechniekPotlood
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
Lijst46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige tekening boer met de oost uit 1947

Potlood achter glas

Starttijd:22-09-2022 om 08:32
Eindtijd:04-10-2022 om 22:42
Openingsbod € 295
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
VerzendingWereldwijd