Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie, klassieke ets door Willem van den Berg.
Voorstelling van de aanbidding van het Christuskind door de drie koningen, verbeeld in de vorm van vissers.
Losbladig, beeldmaat 32x32, bladmaat 63x48
Gemonogrammeerd en gedateerd in de plaat m.o. 'WB' en '1925'
Authenticiteit gegarandeerd.
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 1-5-2014 om 20:15 |
Eindtijd | 8-5-2014 om 20:15 |