Harry Karssen - Lot van twee zeefdrukken z.t.
Joan Blaeu - Watanum - Watene - Waten
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Willem van den Berg
Lithografie de oogst
Afmeting: beeld 42 x 30 cm, papier: 57 x 37 cm
Gesigneerd
niet ingelijst
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 10-6-2017 om 9:30 |
Eindtijd | 17-6-2017 om 9:30 |