Willem van den Berg - Portret van Mathieu Janssens met zonnebril

Willem van den Berg - Portret van Mathieu Janssens met zonnebril kopen? Bied vanaf 120!
  • Willem van den Berg (1886-1970)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1962
TechniekPotlood
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gedateerd en gemonogrammeerd 21 september 1962, WB.

Verkeert in goede staat.

Wordt goed verpakt in een kartonnen enveloppe met versteviging en verzekerd verzonden naar uw adres. Kan ook worden opgehaald in Haarlem.

In prima conditie. Bekijk de foto om zelf tot een oordeel te komen.

Starttijd:16-09-2022 om 22:08
Eindtijd:25-09-2022 om 22:42
Openingsbod € 120
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
VerzendingWereldwijd