Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke kleurlitho door Willem van den Berg.
Voorstelling van vissers in klederdracht in een haven (Urk?, Volendam?).
Losbladig, beeldmaat 22x22, bladmaat 32x31
Gesigneerd in de plaat r.o. 'Willem van den Berg'
Volledig gegarandeerd
Verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 9-12-2013 om 19:52 |
Eindtijd | 16-12-2013 om 19:52 |