Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Prenten & Uitgaves |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 80 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
wat vochtverkkleuringen aan de onderzijde van het litho (in het witte kader) | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 16-10-2022 om 16:36 |
Eindtijd | 25-10-2022 om 21:57 |