Willem van der Nat, Arbeid aan de waterkant, Ets - Verkocht

Willem van der Nat, Arbeid aan de waterkant, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Willem van der Nat, Arbeid aan de waterkant, Ets kopen? Bied vanaf 35!Willem van der Nat, Arbeid aan de waterkant, Ets kopen? Bied vanaf 35!Willem van der Nat, Arbeid aan de waterkant, Ets kopen? Bied vanaf 35!Willem van der Nat, Arbeid aan de waterkant, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
  • Willem van der Nat (1864-1929)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Ets door Willem van der Nat

Van der Nat was een exponent van de Leidse School

Voorstelling van arbeid aan de waterkant

Gelijst, beeldmaat 9x12,5, lijstmaat 21x25

Gesigneerd l.o. in de druk 'v.d.Nat'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Willem van der Nat (1864-1929)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:24-04-2018 om 10:52
Eindtijd:01-05-2018 om 15:52
Sandereine
30 apr. / 22:35
€ 35