Willem van Konijnenburg - Drieluik - ontsluiering , prachtig ingelijst - Verkocht

Willem van Konijnenburg - Drieluik - ontsluiering , prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Willem van Konijnenburg - Drieluik - ontsluiering , prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Willem van Konijnenburg - Drieluik - ontsluiering , prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Willem van Konijnenburg - Drieluik - ontsluiering , prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Willem van Konijnenburg - Drieluik - ontsluiering , prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Willem van Konijnenburg - Drieluik - ontsluiering , prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Willem van Konijnenburg - Drieluik - ontsluiering , prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Willem van Konijnenburg - Drieluik - ontsluiering , prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem van Konijnenburg (1868-1943)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1924
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstIngelijst
Afmetingen85 x 94 cm (h x b)
Incl. lijst100 x 110 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Omschrijving
Een groot ingelijst  drieluik met een litho naar het werk “Ontsluiering” van de Nederlandse kunstenaar Willem van Konijnenburg (1868-1943).

Deze litho is gemaakt door Uitgeverij ‘Vorst & Tas’, Amsterdam. Vorst & Tas was tussen ca. 1910 en 1940 ook de ‘huislithograaf’ van de kunstenaar Jan Toorop.

-Het oorspronkelijke werk uit 1924 hangt sinds 1985 in het Drents Museum in Assen (140 x 175 cm) en is aangekocht met steun van de Vereniging Rembrandt.

-Het werk is gesigneerd met het monogram ‘WAvK’ en -gedateerd 1924.

-In het werk zit het originele blindzegel gestanst van Vorst & Tas te Amsterdam

-Ingelijst in een houten lijst met glasplaat.
Gezien het formaat en de breekbaarheid liefst afhalen , er is geen haast bij dus er kan altijd een afspraak worden gemaakt

-Conditie: In goede staat

Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

Kan zo aan de muur.
Het werk ziet er prima uit
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België

ObjectlocatieMaasmechelen,  België
Starttijd29-11-2023 om 9:25
Eindtijd9-12-2023 om 19:18