Willem van Leusen - ets

Willem van Leusen - ets kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Leusen - ets kopen? Bied vanaf 50!Willem van Leusen - ets kopen? Bied vanaf 50!Willem van Leusen - ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  huubvandepol

0 verkochte items
  • Willem van Leusden (1886-1974)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele gesigneerde ets van Willem van Leusden

Starttijd:16-08-2014 om 00:36
Eindtijd:30-08-2014 om 00:36
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland