Willem van Scheijndel - geen titel - Verkocht

Willem van Scheijndel - geen titel kopen? Bied vanaf 250!
Willem van Scheijndel - geen titel kopen? Bied vanaf 250!Willem van Scheijndel - geen titel kopen? Bied vanaf 250!Willem van Scheijndel - geen titel kopen? Bied vanaf 250!
  • Willem van Scheijndel (1952-2017)
Jaartal2000
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In dit schilderij verbeelde Willem van Scheijndel de atmosfeer in het heelal.

eerste eigenaar.

Willem van Scheijndel (1952-2017)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  selenavr
FA. (1 )

Lid sinds 2020
5 verkochte items
110 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 13:13
Eindtijd:13-12-2020 om 22:30
nosmis6
13 dec. / 22:22
€ 250