Willem van Scheijndel - gesigneerde zeefdruk - Yellow shoes - Verkocht

Willem van Scheijndel - gesigneerde zeefdruk - Yellow shoes kopen? Bied vanaf 1!
Willem van Scheijndel - gesigneerde zeefdruk - Yellow shoes kopen? Bied vanaf 1!Willem van Scheijndel - gesigneerde zeefdruk - Yellow shoes kopen? Bied vanaf 1!Willem van Scheijndel - gesigneerde zeefdruk - Yellow shoes kopen? Bied vanaf 1!Willem van Scheijndel - gesigneerde zeefdruk - Yellow shoes kopen? Bied vanaf 1!
  • Willem van Scheijndel (1952-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige zeefdruk van Willem van Scheijndel

Titel: Yellow shoes

Jaartal: 2001

Oplagenummer: 70/ 100

Afmeting beeldmaat: 56 x 64 cm

Conditie: de zeefdruk verkeert in uitstekende staat

Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:13-06-2016 om 11:05
Eindtijd:19-06-2016 om 20:05
Biedingen (6)
EldertWalter
19 jun. / 19:59
€ 11
wammes
19 jun. / 19:59
€ 9
wammes
19 jun. / 18:05
€ 7
EldertWalter
15 jun. / 02:58
€ 5
Art2Have
15 jun. / 02:58
€ 5
EldertWalter
14 jun. / 21:50
€ 1