Willem van Scheijndel - Willem van Scheijndel - vier schoonheden op weg ... - Verkocht

Willem van Scheijndel - Willem van Scheijndel - vier schoonheden op weg ... kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Scheijndel - Willem van Scheijndel - vier schoonheden op weg ... kopen? Bied vanaf 50!Willem van Scheijndel - Willem van Scheijndel - vier schoonheden op weg ... kopen? Bied vanaf 50!Willem van Scheijndel - Willem van Scheijndel - vier schoonheden op weg ... kopen? Bied vanaf 50!Willem van Scheijndel - Willem van Scheijndel - vier schoonheden op weg ... kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem van Scheijndel (1952-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Prachtige zeefdruk van Willem van Scheijndel

Titel: vier schoonheden op weg naar het schildersatelier

Jaartal: 2000

Oplagenummer: 40/ 100

Afmeting afbeelding: 64 x 55 cm

Conditie: zeer goed

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:15-06-2018 om 12:36
Eindtijd:28-08-2018 om 21:40
Casey
28 aug. / 21:36
€ 50