Willem Wagenaar - surrealistische voorstelling

Willem Wagenaar - surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 150!
Willem Wagenaar - surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 150!Willem Wagenaar - surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 150!
  • Willem Wagenaar (1907-1997)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1931
TechniekAquarel
StijlSurrealistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen40 cm x 38 cm (h x b)
Passe-partout55 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Wagenaar bracht het surrealisme naar Utrecht, onder andere Moesman en Van Leusden waren zijn volgers. Deze 'vroege' aquarel draagt het monogram van de kunstenaar en het jaartal '31. Afkomstig van de weduwe van de kunstenaar.

Het papier kent enkele oneffenheden

Willem Wagenaar (1907-1997)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

367 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
52 cm
55 cm
38 cm
40 cm
Starttijd:01-04-2022 om 11:32
Eindtijd:11-04-2022 om 22:03
Openingsbod € 150
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland