Willem Weissenbruch - Molen

Willem Weissenbruch - Molen kopen? Bied vanaf 1800!
Willem Weissenbruch - Molen kopen? Bied vanaf 1800!Willem Weissenbruch - Molen kopen? Bied vanaf 1800!Willem Weissenbruch - Molen kopen? Bied vanaf 1800!
  • Willem Weissenbruch (1864-1941)
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 59 cm (h x b)
Lijst47 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
nr. C426
Kunstenaar: Willem Weissenbruch
Voorstelling:  Molen
Marouffle
gesigneerd rechtsonder
schilderij is inclusief lijst (zie foto)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

Willem Weissenbruch (1864-1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81 )

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (140)
73 cm
47 cm
59 cm
31 cm
Starttijd:11-07-2018 om 16:43
Eindtijd:16-07-2018 om 22:52
Openingsbod € 1800
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier