Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1929 |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 56 cm (h x b) |
Incl. lijst | 48 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
In zeer goede gebruikte staat. Het blad is schoon en kraakhelder. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 7-10-2022 om 20:54 |
Eindtijd | 21-10-2022 om 20:30 |