Willem Witjens, Watermolen te Meaux, Ets 1935 - Verkocht

Willem Witjens, Watermolen te Meaux, Ets 1935 kopen? Bied vanaf 50!
Willem Witjens, Watermolen te Meaux, Ets 1935 kopen? Bied vanaf 50!Willem Witjens, Watermolen te Meaux, Ets 1935 kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem Witjens (1884-1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie, klassieke ets door Willem Witjens.

Voorstelling van een watermolen in het Franse Meaux.

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 29x38,5, bladmaat 45x55

Gesigneerd in potlood r.o. 'Willem Witjens'

Getiteld in potlood l.o. 'Watermolen op de Marne'

L.o. in de plaat 'Meaux 1935' en monogram 'W.W.'

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:20-05-2014 om 20:38
Eindtijd:27-05-2014 om 20:38
verve_1
22 mei / 18:44
€ 50