Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst)

Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst) kopen? Bied vanaf 249!
Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst) kopen? Bied vanaf 249!Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst) kopen? Bied vanaf 249!Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst) kopen? Bied vanaf 249!Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst) kopen? Bied vanaf 249!Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst) kopen? Bied vanaf 249!Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst) kopen? Bied vanaf 249!Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst) kopen? Bied vanaf 249!Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst) kopen? Bied vanaf 249!Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst) kopen? Bied vanaf 249!
  • Willem Witsen (1860-1923)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 32.5 cm (h x b)
Lijst41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageV

Willem Witsen (1860-1923)
Ets, skutsje aan Amsterdamse kade
Handgesigneerd en genummerd nr. V
Tevens gesigneerd in de plaat en gedateerd 1899
Over hemzelf:
Willem Witsen was een zoon van de koopman in ijzer Jonas Jan Witsen (1819-1901) en Jacoba Elisabeth Bonekamp (1826-1873). Hij groeide op aan de Prinsengracht 530 te Amsterdam. In 1867 verhuisde de familie naar het Westeinde, in het hoekhuis met de Nicolaas Witsenkade. Van 1876 tot 1884 nam hij tekenlessen aan de Rijksakademie van beeldende kunsten aan de Stadhouderskade; aanvankelijk 's avonds, vanaf 1878 voltijds. In die periode was hij ook bestuurslid van de naar de schutspatroon van de schilderkunst vernoemde kunstenaarsvereniging Sint Lucas. In 1880 werd hij vrijgesteld voor militaire dienst; zijn fysieke kenmerken werden genoteerd.[1] Tot december 1881 verbleef hij samen met Piet Meiners in Antwerpen om daar lessen te nemen, waarna hij weer de academie in Amsterdam opzocht.

Het werk is in goede staat en netjes ingelijst.

Sluit over 2d 6u 28m 06s
Openingsbod€ 249
ObjectlocatieMaarssen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:21-11-2022 om 15:44
Eindtijd:04-12-2022 om 20:03