Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015

Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015 kopen? Bied vanaf 125!Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015 kopen? Bied vanaf 125!Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015 kopen? Bied vanaf 125!Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (185)
  • Willi Kissmer (1951-2018)
Jaartal2015
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen82.5 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie kleurengiclee van de Duitse kunstenaar Willi Kissmer. Titel: Der Schwarze Rock. Nummer: 11/50. Jaar: 2015
Afmeting blad  H82.5 cm x 61 cm. Afmetingen voorstelling: H67 x b48.5 cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk is in goede staat

Willi Kissmer (1951-2018)

Alle items van deze kunstenaar(10) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
61 cm
82.5 cm

Starttijd:10-07-2021 om 21:18
Eindtijd:22-07-2021 om 19:03
Openingsbod€ 125
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd