Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015

Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015 kopen? Bied vanaf 125!Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015 kopen? Bied vanaf 125!Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015 kopen? Bied vanaf 125!Willi Kissmer - Giclee: Der schwarze rock - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
  • Willi Kissmer (1951-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen82.5 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/50
Zeer fraaie kleuren giclee van de Duitse kunstenaar Willi Kissmer. Titel: Der Schwarze Rock. Nummer: 11/50. Jaar: 2015. Afmeting blad  H82.5 cm x 61 cm. Afmetingen voorstelling: H67 x b48.5 cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag

Willi Kissmer is geboren op 24 december 1951 in Duisberg, Duitsland.
Kissmers creatieve inslag uit zich al op vroege leeftijd. In eerste instantie in de muziekwereld waar hij gitaar speelde in een rockband. Op 20-jarige leeftijd besluit de kunstenaar echter zijn horizon te verbreden en begint hij aan de opleiding Grafische kunst aan de Folkwang Art School.
Tijdens zijn opleiding krijgt Willi Kissmer de mogelijkheid een eigen stijl van werken te ontwikkelen en zijn kennis van diverse complexe productietechnieken te verdiepen. Het duurt niet lang of het werk van de bevlogen Duitse kunstenaar valt ook de kunstwereld op en de eerste exposities waarin zijn werk wordt getoond zijn al snel een feit.
Willi Kissmer maakt bij de productie van zijn werk vaak gebruik van een combinatie van etstechnieken: aquatint, droge naald en mezzotint. Het werk van de kunstenaar is doorgaans figuratief en sensueel van aard. Zijn werk kenmerkt zich door een prachtige spanning die de door hem gemanipuleerde lichtval teweegbrengt op zijn object waarbij hij doorgaans het spel van model, lichtval en kledingstukken verkiest boven geheel naakt.
Het werk van Willi Kissmer wordt inmiddels geëxposeerd in de meest vooraanstaande galerieën van Europa, America en Rusland.

Het werk is in goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00

Willi Kissmer (1951-2018)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  KiewitKunst
1516 verkochte items
Alle items van deze verkoper (592)
61 cm
82.5 cm
Starttijd5-5-2022 om 20:00
Eindtijd13-5-2022 om 19:42
Openingsbod € 125
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland