William Brenchley Rye (1818-1901)

William Brenchley Rye (1818-1901) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

William Brenchley Rye (1818-1901) kopen? Bied vanaf 1!William Brenchley Rye (1818-1901) kopen? Bied vanaf 1!William Brenchley Rye (1818-1901) kopen? Bied vanaf 1!

William Brenchley Rye

Geplaatst door  Tras
FA. (1)

16 verkochte items
  • William Brenchley Rye
GesigneerdHandgesigneerd

Ets "Reiger in het water"

Datering: ca. 1830-1840

De ets is van goede kwaliteit

Afmeting: 10 x 7 cm

William Brenchley Rye

Geplaatst door  Tras
FA. (1)

16 verkochte items

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:30-11-2014 om 15:49
Eindtijd:14-12-2014 om 15:49

kbigot
11 dec. / 23:55
€ 1