William Moninet - Drie Clowns

William Moninet - Drie Clowns kopen? Bied vanaf 150!
William Moninet - Drie Clowns kopen? Bied vanaf 150!William Moninet - Drie Clowns kopen? Bied vanaf 150!William Moninet - Drie Clowns kopen? Bied vanaf 150!William Moninet - Drie Clowns kopen? Bied vanaf 150!William Moninet - Drie Clowns kopen? Bied vanaf 150!William Moninet - Drie Clowns kopen? Bied vanaf 150!
  • William Moninet (1937-1999)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst67 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Drie clowns schilderij van de bekende Amerikaanse kunstenaar William Moninet.

Gesigneerd: rechtsonder.

Prachtige levendige kleuren.

De schilderijen van William Moninet staan ​​wereldwijd bekend om het levendig vastleggen van de grillige wereld van clowns. De impressionistische kunstenaar, geboren in 1937 in Louisiana, creëerde het grootste deel van zijn werk in de jaren tachtig. Met gedurfde, zuivere lijnen belichamen zijn olieverfschilderijen de hilariteit en het geluk van clowns vol met expressieve gezichten, levendige kleuren en fantasievolle beelden. De te koop aangeboden kunstwerken van William Moninet, waaronder zijn prachtige aquarellen, hebben een prominente rol gespeeld in tal van tentoonstellingen en shows.
Schilderij is een goede staat.
Lijst vertoont bruiksporen van verhuizing/opslag.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Veldhoven, Nederland

William Moninet (1937-1999)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  wesleyalt
Lid sinds 2022
0 verkochte items
97 cm
67 cm
90 cm
60 cm
Starttijd18-2-2022 om 23:28
Eindtijd4-3-2022 om 22:45
Openingsbod € 150
ObjectlocatieVELDHOVEN,  Nederland