Drie clowns schilderij van de bekende Amerikaanse kunstenaar William Moninet.
Gesigneerd: rechtsonder.
Prachtige levendige kleuren.
De schilderijen van William Moninet staan wereldwijd bekend om het levendig vastleggen van de grillige wereld van clowns. De impressionistische kunstenaar, geboren in 1937 in Louisiana, creëerde het grootste deel van zijn werk in de jaren tachtig. Met gedurfde, zuivere lijnen belichamen zijn olieverfschilderijen de hilariteit en het geluk van clowns vol met expressieve gezichten, levendige kleuren en fantasievolle beelden. De te koop aangeboden kunstwerken van William Moninet, waaronder zijn prachtige aquarellen, hebben een prominente rol gespeeld in tal van tentoonstellingen en shows.