William Strang: Ets, Vrouw in landschap

William Strang: Ets, Vrouw in landschap kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

William Strang: Ets, Vrouw in landschap kopen? Bied vanaf 1!William Strang: Ets, Vrouw in landschap kopen? Bied vanaf 1!William Strang: Ets, Vrouw in landschap kopen? Bied vanaf 1!William Strang: Ets, Vrouw in landschap kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36993 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Let op: Dit item wordt geveild door Kunstveiling.nl in opdracht van de inbrenger

Voor items aangeboden door Kunstveiling.nl zelf, gelden speciale voorwaarden, waaronder een vaste toeslag van 10 euro per item. (zie beschrijving).

Titel: Vrouw in landschap
Jaartal: 1897
Afmetingen beeld: 15 cm x 10 cm (afmetingen blad: 21,5 cm x 15 cm)
Oplage: Onbekend
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder) en in de druk (linksonder)
Materiaal: Ets op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat,  buiten het beeld in de witrand een aantal zeer kleine vlekjes/stipjes en rechtsboven in het beeld een minimale beschadiging, nauwelijks zichtbaar, maar moet genoemd worden. Ingelijst met passe-partout niet of nauwelijks zichtbaar.

Speciale voorwaarden:

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt voor items die door de Veilingmeester in opdracht worden aangeboden. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag)

Dit werk kan worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient dit altijd de voorkeur. Verzenden is ook mogelijk. Zie de verzendkosten onderaan de beschrijving. Meerdere aankopen kunnen – indien mogelijk- gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:
Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36993 verkochte items

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:24-11-2014 om 16:52
Eindtijd:30-11-2014 om 16:52

Timsius_1
28 nov. / 23:08
€ 1