Willie van Haard - Bloemen

Willie van Haard - Bloemen kopen? Bied vanaf 25!
Willie van Haard - Bloemen kopen? Bied vanaf 25!Willie van Haard - Bloemen kopen? Bied vanaf 25!Willie van Haard - Bloemen kopen? Bied vanaf 25!
  • Willie van Haard (1929-2013)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 cm x 17 cm (h x b)
Lijst35 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie aquarel. Zit in een fraaie lijst

Heldere aquarel

Willie van Haard (1929-2013)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  BenBrinkman

Lid sinds 2017
0 verkochte items
24 cm
35 cm
17 cm
12 cm
Starttijd:14-01-2020 om 14:32
Eindtijd:28-01-2020 om 19:20
Openingsbod € 25
ObjectlocatieZaandijk,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland