Willy Belinfante - 3 x persfoto 1 x handgesigneerd Cantate, Jeruzalem Klaagmuur, Figuren

Willy Belinfante - 3 x persfoto 1 x handgesigneerd Cantate, Jeruzalem Klaagmuur, Figuren kopen? Bied vanaf 20!
Willy Belinfante - 3 x persfoto 1 x handgesigneerd Cantate, Jeruzalem Klaagmuur, Figuren kopen? Bied vanaf 20!Willy Belinfante - 3 x persfoto 1 x handgesigneerd Cantate, Jeruzalem Klaagmuur, Figuren kopen? Bied vanaf 20!Willy Belinfante - 3 x persfoto 1 x handgesigneerd Cantate, Jeruzalem Klaagmuur, Figuren kopen? Bied vanaf 20!Willy Belinfante - 3 x persfoto 1 x handgesigneerd Cantate, Jeruzalem Klaagmuur, Figuren kopen? Bied vanaf 20!Willy Belinfante - 3 x persfoto 1 x handgesigneerd Cantate, Jeruzalem Klaagmuur, Figuren kopen? Bied vanaf 20!Willy Belinfante - 3 x persfoto 1 x handgesigneerd Cantate, Jeruzalem Klaagmuur, Figuren kopen? Bied vanaf 20!Willy Belinfante - 3 x persfoto 1 x handgesigneerd Cantate, Jeruzalem Klaagmuur, Figuren kopen? Bied vanaf 20!
  • Willy Belinfante (1922-2014)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jeruzalem Klaagmuur 23 x 17 cm.
Cantate Handgesigneerd Willy en Guus Belinfante 18 x 9 cm.
Figuren 20,5 x 17,5 cm.
Jaren 70/80.
Redelijke staat.
ConditieRedelijk

Redelijke staat.

Willy Belinfante (1922-2014)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  collectioneur
FA. (7)

Lid sinds 2019
185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
17 cm
23 cm
Starttijd:29-12-2022 om 21:58
Eindtijd:08-01-2023 om 20:19
Openingsbod € 20
ObjectlocatieHeiloo ,  Nederland
VerzendingWereldwijd