Willy Belinfante, Bloemenmarkt, Kleurenets - Verkocht

Willy Belinfante, Bloemenmarkt, Kleurenets kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Willy Belinfante, Bloemenmarkt, Kleurenets kopen? Bied vanaf 40!Willy Belinfante, Bloemenmarkt, Kleurenets kopen? Bied vanaf 40!Willy Belinfante, Bloemenmarkt, Kleurenets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Willy Belinfante (1922-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleurenets door Willy Belinfante.

Voorstelling van een zuidelijke bloemenmarkt.

Losbladig, zichtmaat 40x30, bladmaat 58x42

Gesigneerd r.o. 'Willy Belinfante' en getiteld l.o. 'bloemenmarkt'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Willy Belinfante (1922-2014)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:08-04-2015 om 21:00
Eindtijd:15-04-2015 om 21:00
MIH
14 apr. / 12:27
€ 40