Willy Belinfante - Blue Marine / Montagne - Kleurenets

Willy Belinfante - Blue Marine / Montagne - Kleurenets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Willy Belinfante - Blue Marine / Montagne - Kleurenets kopen? Bied vanaf 35!Willy Belinfante - Blue Marine / Montagne - Kleurenets kopen? Bied vanaf 35!Willy Belinfante - Blue Marine / Montagne - Kleurenets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  martijndamsma

15 verkochte items
  • Willy Belinfante (1922-2014)
GesigneerdHandgesigneerd

37 x 53 cm

36 x 48 cm

in goede staat

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:09-12-2016 om 10:28
Eindtijd:16-12-2016 om 21:28

Ejthiel
16 dec. / 21:22
€ 35