Willy Belinfante, grote kleurenets Provence

Willy Belinfante, grote kleurenets Provence kopen? Bied vanaf 39!
Willy Belinfante, grote kleurenets Provence kopen? Bied vanaf 39!Willy Belinfante, grote kleurenets Provence kopen? Bied vanaf 39!Willy Belinfante, grote kleurenets Provence kopen? Bied vanaf 39!Willy Belinfante, grote kleurenets Provence kopen? Bied vanaf 39!Willy Belinfante, grote kleurenets Provence kopen? Bied vanaf 39!Willy Belinfante, grote kleurenets Provence kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  grafiek

2 verkochte items
  • Willy Belinfante (1922-2014)
GesigneerdHandgesigneerd

Parasoldennen; deze mysterieuze bomen van de Provence zijn afgebeeld op deze kleurets.

De ets is rechtsonder gesigneerd. Oplage nr 14 van 70.

Afmeting van de afbeelding is 39 x 49 en het gehele blad meet 50 x 65.

De ets wordt naar wens met of zonder lijst aangeboden.

(Gratis afhalen in Utrecht met lijst, zelf voor nieuw nieuw passepartout zorgen. Of verzending ets zonder lijst in kartonnen koker.)

Starttijd:12-10-2017 om 10:24
Eindtijd:26-10-2017 om 10:24
Openingsbod€ 39
ObjectlocatieUtrecht, Nederland