Willy Belinfante - PIJNBOMEN - kleurets - Verkocht

Willy Belinfante - PIJNBOMEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 55,00

Willy Belinfante - PIJNBOMEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - PIJNBOMEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - PIJNBOMEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - PIJNBOMEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!Willy Belinfante - PIJNBOMEN - kleurets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

318 verkochte items
  • Willy Belinfante (1922-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

De mysterieuze natuur van de Provence is afgebeeld op deze kleurets, afmeting van de afbeelding is 39 x 49 en het gehele blad meet 50 x 65. De kleurets wordt zonder lijst aangeboden en is later rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd. Er is geen oplage en jaartal bekend. Door een onzorgvuldige opslag zijn in de rand van het gehele blad lichte vouwen en kreukels ontstaan. Aan de rechterzijde zit een kleine scheur in het blad. Al deze beschadigingen worden onzichtbaar door de kleurets in een passe-partout te plaatsen. De conditie van de kleurets is daarom redelijk te noemen. De verzending is aangetekend via PostNL.

Willy Belinfante (1922-2014)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

318 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:23-03-2017 om 16:35
Eindtijd:06-04-2017 om 21:40
Biedingen (8)
JozefIna
06 apr. / 21:34
€ 55
Ejthiel
26 mrt. / 15:47
€ 50
optica
26 mrt. / 15:47
€ 45
Ejthiel
26 mrt. / 15:47
€ 30
optica
26 mrt. / 15:47
€ 25
Ejthiel
26 mrt. / 15:47
€ 13
optica
26 mrt. / 15:46
€ 11
Ejthiel
23 mrt. / 17:00
€ 1