Willy Belinfante - SFEERLICHT - Verkocht

Willy Belinfante - SFEERLICHT kopen? Bied vanaf 25!
Willy Belinfante - SFEERLICHT kopen? Bied vanaf 25!Willy Belinfante - SFEERLICHT kopen? Bied vanaf 25!Willy Belinfante - SFEERLICHT kopen? Bied vanaf 25!Willy Belinfante - SFEERLICHT kopen? Bied vanaf 25!
  • Willy Belinfante (1922-2014)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Licht in het donker. Dit werk van Willy Belinfante is een pastel op papier. Hoewel ongesigneerd is het onmiskenbaar een werk van deze kunstenaar, want het is na haar overlijden in haar atelier aangetroffen.

Willy Belinfante (1922-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Hadrian
FA. (7)

318 verkochte items
35 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:13-12-2018 om 17:33
Eindtijd:27-12-2018 om 22:00
Biedingen (8)
Peterlucas
27 dec. / 15:26
€ 70
Munchausen
26 dec. / 20:25
€ 60
Dinah
26 dec. / 20:25
€ 50
Munchausen
26 dec. / 20:25
€ 45
Dinah
26 dec. / 20:25
€ 40
Munchausen
26 dec. / 20:25
€ 35
Dinah
26 dec. / 07:30
€ 30
Peterlucas
24 dec. / 10:09
€ 25